iletişim +90(212) 963 18 26
Bizi Takip Edin:

“Değişen koşullar, tecrübelerinizi ve pozisyonunuzu hızlı bir şekilde analiz edip, o anki durumunuza ve ihtiyacınıza en uygun alternatifi seçmenizi gerektirir. Şirketlere uyguladığımız check-up sistemimiz ile hem mevcut durum raporu hazırlıyor hem de yol haritasını birlikte belirliyoruz."

HAKKIMIZDA

WBCONS-hd, şirketlerin iş süreçlerinde yönetimsel çözümler sunan ve alternatif bakış açısı getiren, hedef odaklı danışmanlık firmasıdır. Birlikte çalıştığı müşterilerinin öncelikle stratejilerini, netleştirmesini sağlayarak, uygulamaya alınacak taktikleri belirleyerek sonuca birlikte ulaşmayı sağlar.

Şirketin içinde bulunduğu durumu, yönetimsel engelleri ve tıkanan noktaları, özet bir değerlendirme (check-up) ile belirleyip, çıkan sonuçlar da mutabık kaldıktan sonra, müşterisi ile yola çıkmayı tercih etmektedir.

Ulusal ve uluslararası iş ortakları ile, güncel, global ve beklentilerin hep bir adım önünde uygulama seçenekleri ile yola çıkmıştır. Bugüne kadar düzenlediği uluslararası yatırımcı organizasyonları ile 2 Milyar TL fon temsilcisinin Türkiye de firmalarla buluşmasını organize etmiştir.

WBCONS-hd, hızlı kazanım çözümleri ile müşteri “tamamdır” dediği ana kadar, rakamsal olarak da sunulan hizmetlerin ölçülebildiği, sürdürülebilir çözümleri sunmaya ve yol arkadaşlığına azim ile devam etmektedir.BİZ KİMİZ

Hatice DABAK
Kurucu ve Yönetici Ortak


Feryal SÖZER
Danışman

Tankut SOYDAN
Danışman

Doğan SÖZER
Danışman

L.Selçuk Özkan
Danışman

İZMİR ŞUBE

Nagehan BAYAR
Danışman

Didem ŞAHİN
Danışman

ÇÖZÜMLERİMİZ